Η επιλογή και δήλωση των συγγραμμάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2022-2023 γίνεται στο πληροφοριακό σύστημα του ΕΥΔΟΞΟΥ (http://eudoxus.gr) και θα είναι διαθέσιμη εκ νέου
από την Παρασκευή 20/01/2023 έως και την Τρίτη 24-01-2023.
O κωδικός του κάθε μαθήματος της δήλωσης σας στον ΕΥΔΟΞΟ θα πρέπει να συμπίπτει με τον κωδικό του ίδιου μαθήματος της δήλωσής σας στο φοιτητολόγιο (classweb).
Συμβουλευτείτε την κατανομή των μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο 2022-2023.
Ως νέα καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή των συγγραμμάτων στους φοιτητές ορίζεται η Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2023.
Η διανομή συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-2023 θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά μέσω των σημείων διανομής τα οποία υποδεικνύουν οι εκδοτικοί οίκοι και τα οποία βρίσκονται εντός των Περιφερειακών Ενοτήτων όπου εδρεύουν τα Τμήματα των Πανεπιστημίων όπου διδάσκεται το αντίστοιχο για το προτεινόμενο διδακτικό σύγγραμμα μάθημα.
Γραμματεία
Τμήματος Φιλολογίας