Η επιλογή και δήλωση των συγγραμμάτων για το εαρινό εξάμηνο του ακαδ. έτους  2020-2021  θα γίνεται στο πληροφοριακό σύστημα του ΕΥΔΟΞΟΥ (http://eudoxus.gr) από τη Δευτέρα 22-03-2021 έως και τη Δευτέρα 05-04-2021.

O κωδικός του κάθε μαθήματος της δήλωσης σας στον ΕΥΔΟΞΟ θα πρέπει να συμπίπτει με τον κωδικό του ίδιου μαθήματος της δήλωσής σας στο φοιτητολόγιο (classweb). Επειδή δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμη οι δηλώσεις μαθημάτων από τη Γραμματεία του Τμήματος, τα μαθήματα που δηλώθηκαν από τη Γραμματεία για κάποια εξάμηνα δεν φαίνονται στο φοιτητολόγιο (Classweb) ακόμη. Συμβουλευτείτε και την κατανομή των μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο 2020-2021.

Στη δήλωσή σας, θα πρέπει να συμπληρώσετε όλα τα απαιτούμενα πεδία της «Υποχρεωτικής Δήλωσης Διεύθυνσης» (Οδό, Αριθμό, ΤΚ, Περιοχή, Καλλικρατικό Δήμο, Περιφερειακή Ενότητα, Χώρα, ενώ παράλληλα καλείσθε να επικαιροποιήσετε τα στοιχεία επικοινωνίας σας), για την κατ’ οίκον παράδοση των συγγραμμάτων που θα επιλέξετε.
Η κατ’ οίκον παράδοση των δηλωθέντων συγγραμμάτων από τους εκδοτικούς οίκους, μέσω εταιρειών ταχυμεταφορών (courier), θα ξεκινήσει την Τρίτη 6 Απριλίου 2021 και θα ολοκληρωθεί τη Δευτέρα 24 Μαΐου 2021.

fek-1068b-evdoxos-earino-2020-2021-19032021.pdf