Αγαπητοί φοιτητές,

Σύμφωνα με το πρόγραμμα, η εξέταση του μαθήματος Ρητορική Αυτοκρατορικών Χρόνων (Τμήμα Α-Μα) (εξάμηνο Ι) θα λάβει χώρα την Πέμπτη 27.1.2022 στις 11:30 το πρωί.

Παρακαλώ πολύ να προσέξετε τις ακόλουθες οδηγίες.

*Προς αποφυγή διαδόσεως του κορωνοϊού, θα είστε κατανεμημένοι σε τρεις αίθουσες ως εξής:

-στην αίθουσα Α39-40: από ΑΒΕΛΛΑΣ έως ΖΩΝΙΟΥ

-στην αίθουσα Ι10: από ΗΡΑΝΤΟΥ έως ΚΩΤΣΙΑ

-στην αίθουσα ΦΑ3: από ΛΑΔΟΚΟΥΚΗ έως ΜΑΧΑΙΡΑ

*Η προσέλευσή σας θα γίνει από τις 11:15 κρατώντας τις απαραίτητες αποστάσεις. ΜΗΝ συνωστίζεστε στους διαδρόμους του κτιρίου νωρίτερα.

*Στην πόρτα της αντίστοιχης αίθουσας ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως (εμβολιασμένοι και ανεμβολίαστοι) θα επιδεικνύουν στον αρμόδιο επιτηρητή τα πιστοποιητικά τους και κατόπιν θα εισέρχονται. Συστήνεται να προσέλθετε ΟΛΟΙ με αρνητικό rapid test.

*Θα κάθεστε στις θέσεις που θα σας υποδείξει ο επιτηρητής κρατώντας τις απαιτούμενες αποστάσεις.

*Πάνω στο έδρανο θα έχετε την φοιτητική σας ταυτότητα.

*Στο τέλος, παραδίδετε το γραπτό σας και υπογράφετε, και ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ απομακρύνεστε από το κτίριο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την συνεργασία σας και σας εύχομαι

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Ο διδάσκων,