Στην εφαρμογή e-course και στο αντίστοιχο Τμήμα του μαθήματος έχουν ανακοινωθεί οι βαθμοί των φοιτητών που συμμετείχαν στην (υποχρεωτική) πρόοδο επί της ύλης του φροντιστηρίου στις 17.5.2022. Παρακαλούνται οι φοιτητές να ανατρέξουν στο σχετικό αρχείο για την βαθμολογία τους (η αναζήτηση του βαθμού θα γίνει με βάση τον αριθμό μητρώου του κάθε φοιτητή). Οι φοιτητές που δεν προσήλθαν, ή που δεν πέρασαν (βαθμός κάτω του 5), δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στις εξετάσεις του Ιουνίου, και παραπέμπονται στην επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου.

Για λόγους πρακτικούς, τον Σεπτέμβριο η εξέταση της ύλης του φροντιστηρίου και εκείνη του κυρίως μαθήματος θα πραγματοποιηθούν την ίδια ημέρα και ώρα, σε ενιαίο εξεταστικό δοκίμιο (ομοίως, οι φοιτητές θα πρέπει να συγκεντρώσουν βαθμολογία από 5 και πάνω και στις δύο ενότητες, προκειμένου να ολοκληρώσουν με επιτυχία το μάθημα).

Οι διδάσκοντες

Ανδρέας Αντωνόπουλος