Είστε εδώ

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2018-2019 για τους μεταπτυχιακούς φοιτητές των Π.Μ.Σ. «Κλασική Φιλολογία», «Μεσαιωνική και Νέα Ελληνική Φιλολογία» και «Γλωσσολογική Θεωρία και Έρευνα»

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2018-2019

για τους μεταπτυχιακούς φοιτητές των Π.Μ.Σ.

«Κλασική Φιλολογία», «Μεσαιωνική και Νέα Ελληνική Φιλολογία»

και «Γλωσσολογική Θεωρία και Έρευνα»

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Τμήματος να υποβάλουν ηλεκτρονικά  τη δήλωση μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019.

Οι φοιτητές που εισήχθησαν το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 θα πρέπει να δηλώσουν  για το Δ΄ εξάμηνο την Μεταπτυχιακή Διπλωματική Εργασία που αναγράφεται με τον κωδικό ΦΔΕ001. Εάν έχουν εκκρεμότητες με χρωστούμενα μαθήματα, παρακαλούνται να τα δηλώσουν παράλληλα με τη διπλωματική τους εργασία.

Το σύστημα ηλεκτρονικής υποβολής των δηλώσεων θα παραμείνει ανοικτό από 7-3-2019 με καταληκτική ημερομηνία την 31η Μαρτίου 2019.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος Φιλολογίας στο τηλέφωνο 26510-07476 (κ. Λέκκου Ανθή).